r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 Beste score

r43de Klasse ARavMpBp12345678910
1.Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)2017820½  .    .    .  65*5  .  
2.Sneek 11978719  .  *4  .  555  .    .  
3.Hoogeveen 11920516  .  *  .  3  .  4  .  
4.Het Kasteel 11973418  .  4  .  *3  .    .  74
5.Zevenaar 119484172  .  5*  .    .    .  
6.Bennekom 1202641733  .  5  .    .    .  *6
7.ASV 2 (Arnhem)2007313½*34  .    .  2  .    .  
8.Groninger Combinatie 319112163  .    .    .  6  .  *
9.Philidor 1847 2 (Leeuwarden)1944212½3  .  1  .  *  .    .  5
10.SISSA 3 (Groningen)1897110½  .    .    .  42  .  *3
Laatste verandering: do 21 dec 2017 10:34

3de Klasse A; Ronde: 4; za 25 nov; KNSB rating nov 2017
TBennekom 12031Sneek 1194035
1.John Riksen2049Jouke Bakker200901
2.Hotze Tette Hofstra2241Tjitze Schram1992½½
3.Martijn Bakker2115Selwin Keuning199710
4.Eddy de Beule2046Christian Kuitert191101
5.Martin Markering1918Dick Stavast204901
6.Martijn Pauw1973Anne Kloosterman2027½½
7.Benno van der Veen1922Hielke Gorter156810
8.Rembrandt Bruil1982Jan Lootsma196801
 
TPhilidor 1847 2 (Leeuwarden)1961Het Kasteel 1198517
1.FM Maarten Etmans2000FM Stefan Bekker232601
2.Jippe Kamstra2140Jermo Kooijmans229501
3.Catharinus Mulder1925Willem van Berkel2004½½
4.Wessel van der Berg1967Ritchy Duin182401
5.Erik Kruit1876Twan Rutjes183601
6.Siegbert de Jong1957Henk Massink1917½½
7.Franke van Netten1936Bram Rutten169601
8.Hette van Popta1885Siebe Rossen01
 
TZevenaar 11931SISSA 3 (Groningen)1877
1.Guust Homs2182Tjaart Offringa206310
2.Arie Huysman1989Carl Hoekstra1873½½
3.Vincent Pelgrom1964Marcel Pouw182510
4.CM Thomas Verfuerth1981Elias Oude Brunink188310
5.Reinier Janssen1857Maarten Roorda1863½½
6.Kevin Verfuerth1931Enno Scheffer190310
7.Tonie Claessen1657Daniel Meijer172910
8.Toon Janssen1888Mathijs Jong½½
 
TGroninger Combinatie 31941Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)2021
1.Govert Pellikaan2003Sikko Ros219401
2.Mark Kruit1977Rienk Sijbesma208610
3.Fons van Hamond1942Tjalling Wiersma2117½½
4.Robert de Boer2002Jan Hibma2044½½
5.Ewout Clarenburg1969Dolf Wissmann2009½½
6.Henk Bosveld1957Murk Viersma1894½½
7.Kawar Yakinsyah1908Joost van Dam1945½½
8.Loek van der Hagen1772Hans Kemperman187901
 
TASV 2 (Arnhem)1980Hoogeveen 1184444
1.Frank Schleipfenbauer2128Osama Sadallah2067½½
2.Richard van der Wel2028Sander Taams200201
3.CM Sjoerd van Roosmalen2067Marc Snuverink1816½½
4.Jan Knuiman1970Christiaan Mol186610
5.Mick van Randtwijk1957Marten Berghuis195201
6.Fred Reulink1987Leo Spaans168810
7.Nurzhan Khamiyev1769Ruud Winkel169910
8.Daan Holtackers1937Edwin de Jonge166301


TSISSA 3 (Groningen) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Tjaart Offringa2063-0-020012w21081308-0.909
2.FM Otto Rubingh21191-0-215012z21672167+0.133
3.Daniel Groetzbach2096--0-10021w21401340-0.439
4.Andrey Tsyganov19340---10021w22751475-0.119
5.Eric Jan Walinga19860-1-215032z19661966-0.073
6.Edim Salihbegovic1951--0-10041w19671167-0.478
7.Maarten Hemmes1909½10-35041w19261926+0.115
8.Elias Oude Brunink188310½04384.32z19961905+0.053
9.Carl Hoekstra1873-½1½32674.33z19412064+0.756
10.Marcel Pouw18250½-03½174.73w19351658-0.566
11.Maarten Roorda18631--½2756 17891982+0.328
12.Enno Scheffer1903---010061z19311131-0.461
13.Willem Sipkema1839-0½-2½257 18921700-0.375
14.Daniel Meijer1729---010071w1657857-0.599
15.Sophie Welling1733½0--2½257.52w18971704-0.124
16.Mathijs Jong---½1½5081z18881888 
17.Writser Cleveringa1648-0--10081z19941194-0.118
 
THet Kasteel 1 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Stefan Bekker232601-132671.71w20332156-0.546
2.FM Erik van den Dikkenberg2118-1--1110021w20032803+0.355
3.Maarten Rossen1897½-½-21502.52z19051905+0.022
4.Jermo Kooijmans22951½114882.5 20262355+0.255
5.Willem van Berkel200411½½43752.5 20482240+1.288
6.Ritchy Duin1824---11110041z19672767+0.692
7.Henk Massink1917100½4385.5 19781886-0.183
8.Twan Rutjes18360½014385.5 19581867+0.099
9.Bram Rutten169600-131336.31w18981775+0.216
10.Jos Steinmann1598--0-10071z19731173-0.095
11.Kaz Haans1868½0½-31337.31w18571734-0.605
12.Siebe Rossen--½12758 19342126 
 
TBennekom 1 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Hotze Tette Hofstra224111½½437524w19992191-0.142
2.Eddy de Beule2046½1004383 20681977-0.371
3.Martijn Bakker21150½114633.32z19922084-0.159
4.John Riksen2049011042504 19311931-0.576
5.Martin Markering1918½½½04384.5 19101818-0.565
6.Martijn Pauw1973001½4384.82w18981807-0.885
7.Noël Bovens18750-½-2½2562z19301737-0.364
8.Benno van der Veen192211-1331007.33z17442544+0.919
9.Rembrandt Bruil1982-1½035081w18121812-0.402
 
TPhilidor 1847 2 (Leeuwarden) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Maarten Etmans20001½104631.5 21482239+1.265
2.Jippe Kamstra21401-1032671.71w21882311+0.710
3.Wietze Jongsma2053-½--1½5021w20772077+0.035
4.Wessel van der Berg19670½104383.5 19551864-0.609
5.Siegbert de Jong19570½0½41254 19731780-0.942
6.Catharinus Mulder1925½½½½42505.32z19301930+0.025
7.Erik Kruit1876½0104385.5 18921801-0.441
8.Hette van Popta188500-03006.71w19061106-1.081
9.Pieter Ploeger1701--0-10071w18731073-0.274
10.Franke van Netten1936-½-02½257.5 18011608-0.843
11.Erik van der Lee1750--½-1½5081z18391839+0.122
12.Siem van Eijk1693½---1½5081z17901790+0.093
 
TZevenaar 1 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Guust Homs2182½½½14631 20822174-0.036
2.Arie Huysman1989½½0½4382 20381946-0.217
3.Vincent Pelgrom1964000141253 20341842-0.669
4.CM Thomas Verfuerth1981½-0135041z19851985+0.027
5.Thorsten Brandt194801½-35051w20062006+0.246
6.Kevin Verfuerth19311½014635.5 19502042+0.615
7.Reinier Janssen18570½1½42506.5 18991899+0.190
8.Tonie Claessen1657---11110071z17292529+0.599
9.Toon Janssen1888110½4637.5 19282019+0.752
10.Marijn Freriks1704-1--1110081w17902590+0.641
 
TGroninger Combinatie 3 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Mark Kruit1977½0-13501.31w20762076+0.389
2.Govert Pellikaan2003-100313321w20941971-0.116
3.Robert de Boer2002½-0½313331w20541931-0.287
4.Fons van Hamond1942½½1½46334z20402131+0.993
5.Machteld van Foreest1899½-½-215042w20502050+0.500
6.Ewout Clarenburg196901½½425054z19441944-0.138
7.Henk Bosveld19571-½½32675.33w19212044+0.364
8.Kawar Yakinsyah19080½1½42506.32z19101910+0.023
9.Taco van de Poel1854-1--1110071z20162816+0.735
10.Loek van der Hagen1772010041257.32w19211729-0.066
11.Daan Noordenbos1697-1--1110081w19602760+0.896
 
TASV 2 (Arnhem) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Frank Schleipfenbauer2128½11½43751 20622255+0.670
2.Sander Berkhout2106½-1-2752 19872180+0.185
3.CM Sjoerd van Roosmalen2067½0-½313331z19261803-1.101
4.Theo Jurrius20601½1-3833.31z19782255+0.682
5.Richard van der Wel20281½004383.5 19641873-0.833
6.Jan Knuiman1970---11110041w18662666+0.358
7.Anne Paul Taal1911-0--10051w19701170-0.433
8.Fred Reulink1987000141255.82w18001608-2.029
9.Mick van Randtwijk19571-0031336.31z19571834-0.410
10.Nurzhan Khamiyev1769---11110071z16992499+0.403
11.Daan Holtackers193700004007.32w18451045-2.658
12.Barth Plomp1944-0--10081z1601801-0.896
13.Wisse Witmans1627--0-10081z19681168-0.116
 
THoogeveen 1 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Osama Sadallah20671½½½4631.5 19982089+0.150
2.Andries Mellema2118011-326721w20362159+0.026
3.Marten Berghuis19520½½142503.5 20212021+0.345
4.Sander Taams2002101143753.82z19782171+1.008
5.Herman Voss19851½0-35041w19461946-0.081
6.Christiaan Mol1866½0½041255.5 19301737-0.713
7.Leo Spaans1688---010061z19871187-0.148
8.Marc Snuverink1816½½1½4636 18991990+0.873
9.Ruud Winkel1699---010071w1769969-0.403
10.Edwin de Jonge1663½0014388 18141723-0.098
 
TEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Sikko Ros21941½½143751.32w20752267+0.386
2.Tjalling Wiersma21170-1½35021w20542054-0.259
3.Rienk Sijbesma20861½104632.54z20002091+0.052
4.Jan Hibma20441½½½4634 19882079+0.220
5.Erik Bosma1986½½1-32674.31z19992122+0.561
6.Dolf Wissmann2009110½4635.82w18991990-0.046
7.Joost van Dam1945-½-½21506.5 19171917-0.079
8.Murk Viersma1894½11½43756.5 19372129+1.325
9.Hans Kemperman18790½114638 18751966+0.404
 
TSneek 1 Ro1234NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jouke Bakker2009½0014381 20341943-0.409
2.Tjitze Schram1992½00½41252 21021910-0.460
3.Selwin Keuning1997½0104383 21202029+0.085
4.Han Holl20011½0-35041w21022102+0.417
5.Christian Kuitert1911011143754.82z19252118+1.076
6.Anne Kloosterman2027111½4886 19352264+1.048
7.Dick Stavast2049½½1143756.5 18842077+0.181
8.Hielke Gorter1568---010071w19221122-0.108
9.Jan Lootsma19681111441008 17942594+1.247

Beste score r4 gesorteerd op W en W-We
T3de Klasse ATeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Jan LootsmaSneek 14419681794+1.2472594
2.Anne KloostermanSneek 1420271935+1.0482264
3.Jermo KooijmansHet Kasteel 1422952026+0.2552355
4.Murk ViersmaEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)3418941937+1.3252129
5.Willem van BerkelHet Kasteel 13420042048+1.2882240
6.Christian KuitertSneek 13419111925+1.0762118
7.Sander TaamsHoogeveen 13420021978+1.0082171
8.Benno van der VeenBennekom 13319221744+0.9192544
9.Frank SchleipfenbauerASV 2 (Arnhem)3421282062+0.6702255
10.Sikko RosEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)3421942075+0.3862267
11.Dick StavastSneek 13420491884+0.1812077
12.Hotze Tette HofstraBennekom 13422411999-0.1422191
13.FM Maarten EtmansPhilidor 1847 2 (Leeuwarden)420002148+1.2652239
14.Fons van HamondGroninger Combinatie 3419422040+0.9932131
15.Marc SnuverinkHoogeveen 1418161899+0.8731990
16.Toon JanssenZevenaar 1418881928+0.7522019