r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 r8 r9 Beste score

r53de Klasse ARavMpBp12345678910
1.Sneek 11981925½  .  45  .  5  .  5  .  
2.Emanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)2020924½  .    .  5  .  64  .  5
3.Het Kasteel 11978623½4  .  3  .    .  4  .  7
4.Bennekom 12022622½335  .    .    .  6  .  
5.Hoogeveen 11923517½  .    .    .  34  .  
6.Zevenaar 11942419½  .  2  .  5  .    .  
7.ASV 2 (Arnhem)2013417½34  .    .  4  .  2  .  
8.SISSA 3 (Groningen)1903315½  .    .  42  .    .  53
9.Groninger Combinatie 319092193  .    .    .  63  .  
10.Philidor 1847 2 (Leeuwarden)1926215  .  31  .    .  5  .  
Laatste verandering: do 21 dec 2017 10:34

3de Klasse A; Ronde: 5; za 16 dec; KNSB rating nov 2017
TSneek 11994Hoogeveen 11934
1.Jouke Bakker2009Sander Taams200210
2.Han Holl2001Andries Mellema2118½½
3.Christian Kuitert1911Osama Sadallah206710
4.Anne Kloosterman2027Herman Voss198501
5.Dick Stavast2049Marten Berghuis195210
6.Tjitze Schram1992Christiaan Mol186610
7.Selwin Keuning1997Marc Snuverink181610
8.Jan Lootsma1968Edwin de Jonge166310
 
TEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)2034ASV 2 (Arnhem)203444
1.Rienk Sijbesma2086Sander Berkhout210610
2.Sikko Ros2194Frank Schleipfenbauer2128½½
3.Tjalling Wiersma2117Theo Jurrius2060½½
4.Jan Hibma2044Richard van der Wel202801
5.Erik Bosma1986CM Sjoerd van Roosmalen206701
6.Dolf Wissmann2009Fred Reulink198710
7.Joost van Dam1945Mick van Randtwijk195701
8.Murk Viersma1894Daan Holtackers193710
 
TSISSA 3 (Groningen)1925Groninger Combinatie 3190253
1.Andrey Tsyganov1934Govert Pellikaan200310
2.FM Otto Rubingh2119Machteld van Foreest1899½½
3.Eric Jan Walinga1986Mark Kruit197701
4.Edim Salihbegovic1951Fons van Hamond1942½½
5.Maarten Hemmes1909Henk Bosveld195710
6.Carl Hoekstra1873Ewout Clarenburg196901
7.Tjeerd Santema1706Daan Noordenbos169710
8.Mathijs JongLoek van der Hagen177210
 
THet Kasteel 11996Zevenaar 11916
1.Jermo Kooijmans2295Vincent Pelgrom196410
2.FM Stefan Bekker2326Arie Huysman198910
3.FM Erik van den Dikkenberg2118Thorsten Brandt194810
4.Twan Rutjes1836CM Thomas Verfuerth198101
5.Willem van Berkel2004Reinier Janssen1857½½
6.Kaz Haans1868Kevin Verfuerth193110
7.Bram Rutten1696Henk Rouwenhorst1773½½
8.Ritchy Duin1824Toon Janssen1888½½
 
TBennekom 12003Philidor 1847 2 (Leeuwarden)1856
1.Hotze Tette Hofstra2241FM Maarten Etmans200010
2.Martin Markering1918Jippe Kamstra214001
3.Eddy de Beule2046Siegbert de Jong1957½½
4.John Riksen2049Wessel van der Berg1967½½
5.Rembrandt Bruil1982Erik Kruit187610
6.Martijn Pauw1973Hette van Popta1885½½
7.Benno van der Veen1922Wim van Zeijl146810
8.Teunis Bunt1891Leo van Maanen155510


TSISSA 3 (Groningen) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Tjaart Offringa2063-0-0-20012w21081308-0.909
2.FM Otto Rubingh21191-0-½3501.31z20782078-0.146
3.Andrey Tsyganov19340---121501.5 21392139+0.476
4.Daniel Groetzbach2096--0--10021w21401340-0.439
5.Eric Jan Walinga19860-1-0313333z19701847-0.585
6.Edim Salihbegovic1951--0-½2½2542w19541762-0.490
7.Maarten Hemmes1909½10-14634.3 19342025+0.681
8.Elias Oude Brunink188310½0-4384.32z19961905+0.053
9.Marcel Pouw18250½-0-3½174.73w19351658-0.566
10.Carl Hoekstra1873-½1½042504.82z19481948+0.388
11.Maarten Roorda18631--½-2756 17891982+0.328
12.Enno Scheffer1903---0-10061z19311131-0.461
13.Daniel Meijer1729---0-10071w1657857-0.599
14.Tjeerd Santema1706----11110071z16972497+0.487
15.Willem Sipkema1839-0½--2½257 18921700-0.375
16.Sophie Welling1733½0---2½257.52w18971704-0.124
17.Mathijs Jong---½12758 18302023 
18.Writser Cleveringa1648-0---10081z19941194-0.118
 
THet Kasteel 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Stefan Bekker232601-1143751.82w20222215-0.427
2.Jermo Kooijmans22951½1115902.21z20142380+0.379
3.Maarten Rossen1897½-½--21502.52z19051905+0.022
4.FM Erik van den Dikkenberg2118-1--1221002.5 19762776+0.631
5.Willem van Berkel200411½½½57031z20092159+1.091
6.Twan Rutjes18360½0105305.21w19621813-0.207
7.Henk Massink1917100½-4385.5 19781886-0.183
8.Ritchy Duin1824---1½2756 19282120+0.780
9.Bram Rutten169600-1½4386.5 18671776+0.322
10.Jos Steinmann1598--0--10071z19731173-0.095
11.Kaz Haans1868½0½-1425072w18761876-0.018
12.Siebe Rossen--½1-2758 19342126 
 
TBennekom 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Hotze Tette Hofstra224111½½154801.83w19992239+0.058
2.Eddy de Beule2046½100½524031z20461974-0.493
3.Martijn Bakker21150½11-4633.32z19922084-0.159
4.Martin Markering1918½½½0053041w19561806-0.783
5.John Riksen20490110½55041w19381938-0.689
6.Martijn Pauw1973001½½524053w18961823-1.006
7.Noël Bovens18750-½--2½2562z19301737-0.364
8.Rembrandt Bruil1982-1½014637.3 18331924-0.047
9.Benno van der Veen192211-11441007.34z16752475+0.975
10.Teunis Bunt1891----11110081w15552355+0.120
 
TPhilidor 1847 2 (Leeuwarden) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.FM Maarten Etmans20001½1005501.41w21662166+1.065
2.Jippe Kamstra21401-10143751.8 21212313+0.929
3.Wietze Jongsma2053-½---1½5021w20772077+0.035
4.Wessel van der Berg19670½10½52403.61z19741901-0.496
5.Siegbert de Jong19570½0½½5303.81w19881838-0.820
6.Catharinus Mulder1925½½½½-42505.32z19301930+0.025
7.Erik Kruit1876½01005305.41w19101761-0.797
8.Hette van Popta188500-0½4½136.5 19291600-0.960
9.Pieter Ploeger1701--0--10071w18731073-0.274
10.Wim van Zeijl1468----010071w19221122-0.056
11.Franke van Netten1936-½-0-2½257.5 18011608-0.843
12.Leo van Maanen1555----010081z18911091-0.120
13.Siem van Eijk1693½----1½5081z17901790+0.093
14.Erik van der Lee1750--½--1½5081z18391839+0.122
 
TZevenaar 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Guust Homs2182½½½1-4631 20822174-0.036
2.Arie Huysman1989½½0½053021z20951945-0.336
3.Vincent Pelgrom19640001051202.61w20871846-0.792
4.CM Thomas Verfuerth1981½-01146342z19482039+0.332
5.Thorsten Brandt194801½-04384.52w20341943-0.030
6.Kevin Verfuerth19311½0105505.61z19341934+0.028
7.Reinier Janssen18570½1½½5506.21w19201920+0.387
8.Henk Rouwenhorst1773----½1½5071w16961696-0.106
9.Tonie Claessen1657---1-1110071z17292529+0.599
10.Toon Janssen1888110½½53607.61z19021974+0.663
11.Marijn Freriks1704-1---1110081w17902590+0.641
 
TGroninger Combinatie 3 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Govert Pellikaan2003-100041251.82w20541862-0.712
2.Mark Kruit1977½0-114631.82w20542145+0.901
3.Robert de Boer2002½-0½-313331w20541931-0.287
4.Fons van Hamond1942½½1½½53603.25z20222094+1.006
5.Machteld van Foreest1899½-½-½3503.31w20732073+0.779
6.Ewout Clarenburg196901½½153605.25z19302002+0.231
7.Henk Bosveld19571-½½042505.34w19181918-0.203
8.Kawar Yakinsyah19080½1½-42506.32z19101910+0.023
9.Taco van de Poel1854-1---1110071z20162816+0.735
10.Loek van der Hagen17720100051207.41w19211681-0.066
11.Daan Noordenbos1697-1--021507.52w18331833+0.408
 
TASV 2 (Arnhem) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Frank Schleipfenbauer2128½11½½5701.21z20882238+0.762
2.Sander Berkhout2106½-1-03501.71w20202020-0.343
3.Theo Jurrius20601½1-½43753.3 20132206+0.761
4.CM Sjoerd van Roosmalen2067½0-½142503.5 19411941-0.712
5.Richard van der Wel20281½0015503.61z19801980-0.311
6.Jan Knuiman1970---1-1110041w18662666+0.358
7.Anne Paul Taal1911-0---10051w19701170-0.433
8.Fred Reulink19870001051205.81w18421602-2.498
9.Mick van Randtwijk19571-00142506.5 19541954+0.073
10.Nurzhan Khamiyev1769---1-1110071z16992499+0.403
11.Daan Holtackers1937000005007.41w18551055-3.218
12.Barth Plomp1944-0---10081z1601801-0.896
13.Wisse Witmans1627--0--10081z19681168-0.116
 
THoogeveen 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Osama Sadallah20671½½½05501.81w19811981-0.557
2.Andries Mellema2118011-½4632 20282119-0.133
3.Sander Taams20021011053603.21z19842057+0.518
4.Marten Berghuis19520½½1052403.81w20271954-0.022
5.Herman Voss19851½0-14634 19662057+0.478
6.Christiaan Mol1866½0½0051205.61z19421702-1.043
7.Leo Spaans1688---0-10061z19871187-0.148
8.Marc Snuverink1816½½1½05506.21w19191919+0.609
9.Ruud Winkel1699---0-10071w1769969-0.403
10.Edwin de Jonge1663½001053081z18451695-0.241
 
TEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie) Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Sikko Ros21941½½1½5701.43w20852235+0.294
2.Rienk Sijbesma20861½1015702.25z20212171+0.580
3.Tjalling Wiersma21170-1½½42502.3 20552055-0.339
4.Jan Hibma20441½½½055041w19961996-0.302
5.Erik Bosma1986½½1-042504.52z20162016+0.173
6.Dolf Wissmann2009110½15705.83w19172067+0.423
7.Joost van Dam1945-½-½031336.71z19301807-0.563
8.Murk Viersma1894½11½154806.81w19372177+1.885
9.Hans Kemperman18790½11-4638 18751966+0.404
 
TSneek 1 Ro12345NW%Brdkl RcTPRW-We
1.Jouke Bakker2009½001155011z20282028+0.081
2.Tjitze Schram1992½00½152402.81w20551983-0.130
3.Han Holl20011½0-½42503.52w21062106+0.576
4.Selwin Keuning1997½01015503.81z20592059+0.348
5.Christian Kuitert19110111154804.43z19532194+1.783
6.Anne Kloosterman2027111½05705.61w19452095+0.489
7.Dick Stavast2049½½11154806.21z18982138+0.548
8.Hielke Gorter1568---0-10071w19221122-0.108
9.Jan Lootsma1968111115510081w17682568+1.390

Beste score r5 gesorteerd op W en W-We
T3de Klasse ATeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Jan LootsmaSneek 15519681768+1.3902568
2.Jermo KooijmansHet Kasteel 1522952014+0.3792380
3.Murk ViersmaEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)4518941937+1.8852177
4.Christian KuitertSneek 14519111953+1.7832194
5.Benno van der VeenBennekom 14419221675+0.9752475
6.Dick StavastSneek 14520491898+0.5482138
7.Hotze Tette HofstraBennekom 14522411999+0.0582239
8.Willem van BerkelHet Kasteel 1520042009+1.0912159
9.Frank SchleipfenbauerASV 2 (Arnhem)521282088+0.7622238
10.Rienk SijbesmaEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)520862021+0.5802171
11.Anne KloostermanSneek 1520271945+0.4892095
12.Dolf WissmannEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)520091917+0.4232067
13.Sikko RosEmanuel Lasker 1 (Sint-Jacobiparochie)521942085+0.2942235
14.Fons van HamondGroninger Combinatie 33519422022+1.0062094
15.Jippe KamstraPhilidor 1847 2 (Leeuwarden)3421402121+0.9292313
16.Theo JurriusASV 2 (Arnhem)3420602013+0.7612206