Rapidschaken
 

Er worden bij S.V. het Kasteel 2 voorrondes gespeeld. De beide winnaars van de A groep spelen aan het einde van het seizoen een tweekamp. Degene die als eerste 3 punten weet te scoren mag zich rapidschaakkampioen noemen.

 
Finale tweekamp: (Beste van 5 partijen)  
Groep A: Willem van Berkel - Henk van Kortenhof 3-0
 
Tweede voorronde:

Groep A:

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    5  Henk van Kortenhof          3.5  10.0   8.25   9.0  1897 2257 +1.62

        1  Willem van Berkel           3.5   8.0   6.25   9.0  2041 2191 +0.54

  3.    3  Caspar Hermeling            3.0   7.5   4.00   9.0  1925 2044 +0.60

  4.    2  Willem Blankert             2.0  11.0   4.00   6.0  1948 1912 -0.20

        4  Leon ter Beek               2.0   7.5   2.50   5.0  1906 1865 -0.24

        7  Mark Agterberg              2.0   6.5   1.50   4.0  1804 1862 +0.32

  7.   10  Ritchy Duin                 1.5   8.5   0.75   2.0  1769 1792 +0.10

        9  Daan Derks                  1.5   6.5   1.75   4.0  1778 1735 -0.26

  9.    6  Twan Rutjes                 1.0   7.0   0.00   2.0  1807 1688 -0.60

 10.    8  Rob Cornips                 0.0   7.5   0.00   0.0  1798 1149 -1.84

 
Groep B:

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    5  Albert Verhaaren            4.0   5.0   5.00  10.0  1629 2010 +0.60

  2.    1  Henk Rutten                 3.0   5.5   3.00   6.0  1730 1525 -0.68

        3  Jos Steinmann               3.0   5.5   3.00   7.0  1684 1648 -0.16

  4.    6  Job Geerligs                2.5  12.5   7.25   7.5  1583 1780 +1.06

        2  Laurens Buddenberg          2.5   8.0   4.75   7.5  1697 1517 -0.82

  6.    7  Toine van Bergen            2.0  10.0   2.75   5.0  1393 1425 +0.13

        8  Remco Menger                2.0   9.0   3.00   5.0  1388 1693 +1.44

        9  Ben van Cuyk                2.0   5.0   1.00   5.0  1325 1480 +0.84

  9.   10  Twan Vink                   1.0  10.5   0.25   1.0  1186 1004 -0.12

       11  Leon Schrijvers             1.0   9.5   0.25   4.0  1169  884 -0.24

        4  Joop van de Pol             1.0   7.5   0.25   2.0  1662  789 -2.25

 
Eerste voorronde:
Groep A:
1.

2.

 

 

 

6.

7.

8.

Willem van Berkel

Daan Derks

Ritchy Duin

Wesley van Nie

Caspar Hermeling

Twan Rutjes

Henk Rutten

Jos Steinmann

3

2

 

 

 

2

1

0

     
Groep B:

No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We

-------------------------------------------------------------------------------

  1.    3  Mugdim Mahmutovic           4.0   6.0   6.00  10.0  1602 2192 +1.52

  2.    6  Leon Gommers                3.0   5.5   3.50   6.0  1334 1644 +1.64

  3.    1  Albert Verhaaren            2.5   9.5   4.75   7.5  1640 1647 +0.02

  4.    2  Joop van de Pol             2.0  10.5   4.00   5.0  1632 1443 -1.00

        5  Remco Menger                2.0   6.5   1.00   4.0  1383 1342 -0.24

  6.    4  Job Geerligs                1.5  10.5   2.25   5.5  1591 1356 -1.30

  7.    8  Leon Schrijvers             1.0   5.5   0.00   2.0  1196 1258 +0.24

  8.    7  Twan Vink                   0.0  10.0   0.00   0.0  1198  702 -1.04

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op woensdag 01 oktober 2014