Eindstanden 1ste periode

 

Groep A

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Duin, Ritchy  10 6,0 28,50 60,0% 1836 1832 A 2W K
2 Rutjes, Twan  10 6,0 24,75 60,0% 1850 1816 A  = 
3 Lanen, Toon van*  6 5,0 26,50 83,3% 2082 2123 A  = 
4 Rutten, Bram  10 5,0 18,75 50,0% 1783 1607 A 1W
5 Rossen, Maarten*  8 5,0 16,75 62,5% 1887 1877 A  = 
6 Haans, Kaz  10 5,0 16,50 50,0% 1744 1781 A 2W
7 Berkel, Willem van*  9 5,0 16,00 55,6% 1910 1944 A  = 
8 Klein Douwel, John  9 4,5 17,00 50,0% 1786 1806 A 1Z
9 Kortenhof, Henk van  8 4,0 10,50 50,0% 1746 1825 A 1W
10 Dijk, Leo van  10 3,5 14,00 35,0% 1556 1521 A 1W
11 Dijk, Simon van  8 3,5 9,50 43,8% 1588 1596 A 1Z
12 Steinmann, Jos  7 3,5 8,25 50,0% 1594 1554 A 2Z
13 Quint, Jorik  4 3,0 7,00 75,0% 2117 1759 A  = 
14 Verhaaren, Albert  8 2,5 10,50 31,3% 1544 1595 A 2Z
15 Dalhuizen, Tiemen*  3 2,0 6,00 66,7% 1750 1838 A 1Z
16 Reijnders, Arno  8 2,0 5,00 25,0% 1386 1469 A 1Z D
17 Derks, Daan  1 1,0 3,50 100,0% 2267 1674 A 1Z D

* = Vrijstelling van degradatie

 

Groep B/C

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Levink, Clemens  9 5,5 22,50 61,1% 1464 1504 B  =  KP
2 Radder, Niels  9 5,0 19,25 55,6% 1414 1491 B  =  P
3 Sonderen, Louis van  10 5,0 19,00 50,0% 1366 1344 C 2W
4 Cuyk, Ben van  10 5,0 16,25 50,0% 1259 1320 C  = 
5 Willems, Theo  8 5,0 11,25 62,5% 1487 1405 B  = 
6 Rutten, Etienne (45m+10s) 8 4,5 17,75 56,3% 1296 1124 C  = 
7 Lansen, John  8 4,5 17,00 56,3% 1349 1439 B 1W
8 Gelder, Martin van  8 4,0 12,00 50,0% 1277 1161 C  = 
9 Zeren, Adar (45m+10s) 4 3,5 9,25 87,5% 1442 867 C  = 
10 Hermans, John  5 3,5 8,25 70,0% 1303 1369 B 1W
11 Pijnappels, Nick  4 2,5 2,00 62,5% 1454 1316 C 1W
12 Zwikker, Henk-Jan  8 2,5 2,00 31,3% 930 892 C  = 
13 Diepen, Simon van  2 2,0 4,00 100,0% 1822 1330 C  = 
14 Topper, Mark  3 2,0 3,00 66,7% 1644 1574 B  = 
15 Bergen, Toine van  10 2,0 3,00 20,0% 983 1228 C 1W
16 Ohlenroth, Martijn  4 2,0 2,25 50,0% 1114 1393 B 1Z
17 Schrijvers, Leon  6 2,0 1,00 33,3% 1049 1052 C 1W
18 Peters, Henk  7 2,0 0,00 28,6% 877 1010 C 1W
19 Menger, Remco  2 1,5 2,00 75,0% 1977 1388 B 1Z
20 Visker, Glenn  1 1,0 2,50 100,0% 1561 1107 C 1Z
21 Rijs, Kevin van (45m+10s) 2 1,0 0,00 50,0% 1363 1023 C 2Z
22 Rutten, Henk  1 0,0 0,00 0,0% 623 1586 B 1Z
23 Alink, Ivar  1 0,0 0,00 0,0% 323 1323 C 1W
24 Hermens, Wim  5 0,0 0,00 0,0% 444 691 C 1Z

 

Categorie C (≤1370)

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Sonderen, Louis van  10 5,0 19,00 50,0% 1366 1344 C 2W K
2 Cuyk, Ben van  10 5,0 16,25 50,0% 1259 1320 C  = 
3 Rutten, Etienne (45m+10s) 8 4,5 17,75 56,3% 1296 1124 C  = 
4 Gelder, Martin van  8 4,0 12,00 50,0% 1277 1161 C  = 
5 Zeren, Adar (45m+10s) 4 3,5 9,25 87,5% 1442 867 C  = 
6 Pijnappels, Nick  4 2,5 2,00 62,5% 1454 1316 C 1W
7 Zwikker, Henk-Jan  8 2,5 2,00 31,3% 930 892 C  = 
8 Diepen, Simon van  2 2,0 4,00 100,0% 1822 1330 C  = 
9 Bergen, Toine van  10 2,0 3,00 20,0% 983 1228 C 1W
10 Schrijvers, Leon  6 2,0 1,00 33,3% 1049 1052 C 1W
11 Peters, Henk  7 2,0 0,00 28,6% 877 1010 C 1W
12 Visker, Glenn  1 1,0 2,50 100,0% 1561 1107 C 1Z
13 Rijs, Kevin van (45m+10s) 2 1,0 0,00 50,0% 1363 1023 C 2Z
14 Alink, Ivar  1 0,0 0,00 0,0% 323 1323 C 1W
15 Hermens, Wim  5 0,0 0,00 0,0% 444 691 C 1Z

 

Vet = al geplaatst voor finalegroep

 

Promotie/Degradatie regeling:

Aan het einde van deze periode degraderen de laatste 2 spelers uit de A groep,

de beste 2 spelers uit de B/C groep promoveren naar de A groep.

 

K = geplaatst voor finalegroep, P = gepromoveerd naar groep A, D = gedegradeerd naar groep B/C

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 26-02-2016 om 11:39:44