Eindstanden 2de periode

 

Groep A

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Rossen, Maarten*  10 7,0 29,50 70,0% 1920 1888 A 1W K
2 Berkel, Willem van*  10 7,0 27,25 70,0% 1992 1960 A  = 
3 Dijk, Simon van  10 5,5 17,00 55,0% 1780 1643 A 1W
4 Rutten, Bram  9 5,0 20,00 55,6% 1853 1666 A 1Z
5 Klein Douwel, John  10 5,0 13,75 50,0% 1718 1781 A 1W
6 Kortenhof, Henk van  7 5,0 11,50 71,4% 1971 1843 A 1W
7 Verhaaren, Albert  8 4,5 13,50 56,3% 1707 1627 A  = 
8 Steinmann, Jos  9 4,5 11,25 50,0% 1683 1586 A 1Z
9 Duin, Ritchy*  8 4,0 14,00 50,0% 1629 1789 A 1W
10 Haans, Kaz  10 3,5 13,00 35,0% 1632 1730 A  = 
11 Quint, Hans*  6 3,5 9,00 58,3% 1856 1940 A 1Z
12 Dijk, Leo van  9 3,5 8,50 38,9% 1538 1518 A 1W
13 Kooijmans, Jermo*  3 3,0 13,50 100,0% 2525 2214 A 3Z
14 Rutjes, Twan  9 3,0 12,00 33,3% 1527 1730 A 1Z
15 Radder, Niels  9 3,0 6,50 33,3% 1536 1494 A 3W
16 Levink, Clemens  9 2,5 6,00 27,8% 1446 1486 A 1Z D
17 Quint, Jorik  4 2,5 4,50 62,5% 2223 1766 A 1Z D
18 Lanen, Toon van*  2 2,0 9,00 100,0% 2210 2126 A  = 
19 Dalhuisen, Tiemen*  2 1,5 7,00 75,0% 1728 1838 A 1Z
* = Vrijstelling van degradatie

 

Groep B/C

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Hermans, John  8 5,0 19,00 62,5% 1435 1388 B 1W KP
2 Lansen, John  8 4,5 15,00 56,3% 1329 1418 B 1W
3 Bergen, Toine van  10 4,5 14,50 45,0% 1290 1232 C 1W
4 Gelder, Martin van  9 4,0 8,50 44,4% 1163 1164 C 3W
5 Willems, Theo  7 4,0 8,25 57,1% 1477 1413 B 1Z
6 Cuyk, Ben van  10 4,0 8,25 40,0% 1258 1298 C 1W
7 Rutten, Etienne (45m+10s) 7 3,5 9,50 50,0% 1251 1145 C 1Z
8 Reijnders, Arno  7 2,5 6,50 35,7% 1160 1419 B  = 
9 Peters, Henk  8 2,5 6,25 31,3% 991 1004 C 1W
10 Zeren, Adar (45m+10s) 4 2,5 5,00 62,5% 1432 916 C 1Z
11 Pijnappels, Nick  4 2,5 2,50 62,5% 1666 1319 C 2W
12 Sonderen, Louis van  3 2,0 0,75 66,7% 1039 1332 C  = 
13 Ohlenroth, Martijn  3 2,0 0,50 66,7% 1566 1394 B  = 
14 Derks, Daan  1 1,0 0,50 100,0% 1566 1674 B  = 
15 Schrijvers, Leon  3 1,0 0,00 33,3% 454 1041 C  = 
16 Tol, Stein van (45m+10s) 1 0,5 1,00 50,0% 1346 814 C 1W
17 Zwikker, Henk-Jan  5 0,5 0,00 10,0% 777 888 C 2Z

 

Categorie C (≤1370)

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Bergen, Toine van  10 4,5 14,50 45,0% 1290 1232 C 1W K
2 Gelder, Martin van  9 4,0 8,50 44,4% 1163 1164 C 3W
3 Cuyk, Ben van  10 4,0 8,25 40,0% 1258 1298 C 1W
4 Rutten, Etienne (45m+10s) 7 3,5 9,50 50,0% 1251 1145 C 1Z
5 Peters, Henk  8 2,5 6,25 31,3% 991 1004 C 1W
6 Zeren, Adar (45m+10s) 4 2,5 5,00 62,5% 1432 916 C 1Z
7 Pijnappels, Nick  4 2,5 2,50 62,5% 1666 1319 C 2W
8 Sonderen, Louis van  3 2,0 0,75 66,7% 1039 1332 C  = 
9 Schrijvers, Leon  3 1,0 0,00 33,3% 454 1041 C  = 
10 Tol, Stein van (45m+10s) 1 0,5 1,00 50,0% 1346 814 C 1W
11 Zwikker, Henk-Jan  5 0,5 0,00 10,0% 777 888 C 2Z

 

Vet = al geplaatst voor finalegroep

 

Promotie/Degradatie regeling:

Aan het einde van deze periode degraderen de laatste 2 spelers uit de A groep,

de beste 2 spelers uit de B/C groep promoveren naar de A groep.

 

K = geplaatst voor finalegroep, P = gepromoveerd naar groep A, D = gedegradeerd naar groep B/C

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 26-02-2016 om 11:40:20