Eindstanden 3de periode

 

Groep A

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Duin, Ritchy  10 6,5 24,75 65,0% 1884 1825 A 1Z
2 Lanen, Toon van*  7 6,0 26,75 85,7% 2131 2133 A 1W K
3 Klein Douwel, John  10 6,0 22,25 60,0% 1879 1808 A  = 
4 Rossen, Maarten*  8 5,0 18,75 62,5% 1907 1895 A 1Z
5 Rutjes, Twan  10 4,5 17,75 45,0% 1802 1742 A  = 
6 Berkel, Willem van*  8 4,5 12,50 56,3% 1804 1923 A 1W
7 Dijk, Simon van  8 4,5 11,25 56,3% 1723 1662 A 1W
8 Kooijmans, Jermo*  5 4,0 13,00 80,0% 2007 2201 A 2Z
9 Haans, Kaz  10 3,5 14,00 35,0% 1695 1713 A  = 
10 Verhaaren, Albert  8 3,5 12,50 43,8% 1696 1637 A  = 
11 Rutten, Bram  7 3,5 7,25 50,0% 1673 1666 A  = 
12 Hermans, John  5 2,5 6,25 50,0% 1342 1387 A 1W
13 Steinmann, Jos  8 2,0 2,75 25,0% 1610 1578 A 2Z
14 Dijk, Leo van  7 1,5 3,50 21,4% 1500 1503 A 1Z D
15 Massink, Henk*  1 1,0 3,50 100,0% 2398 1908 A 1W
16 Radder, Niels  2 0,5 0,00 25,0% 909 1482 A 2W D
17 Habibi, Hamoen*  1 0,0 0,00 0,0% 1271 1916 A 1W
* = Vrijstelling van degradatie

 

Groep B/C

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Tol, Stein van (45m+10s) 10 8,0 30,75 80,0% 1626 1032 C 3W P
2 Lansen, John  9 5,5 24,00 61,1% 1325 1406 B  =  KP
3 Reijnders, Arno  9 5,5 19,25 61,1% 1352 1407 B 1W
4 Sonderen, Louis van  9 5,0 16,50 55,6% 1367 1344 C 1W
5 Derks, Daan  7 4,5 15,50 64,3% 1348 1622 B 1W
6 Levink, Clemens  7 4,0 17,00 57,1% 1299 1451 B 2Z
7 Cuyk, Ben van  10 4,0 11,00 40,0% 1180 1261 C 1W
8 Bergen, Toine van  10 4,0 10,50 40,0% 1260 1232 C 1W
9 Willems, Theo  6 3,5 7,50 58,3% 1186 1383 B  = 
10 Rutten, Etienne (45m+10s) 9 3,0 8,75 33,3% 1111 1125 C 1Z
11 Gelder, Martin van  7 3,0 7,25 42,9% 1255 1173 C  = 
12 Zeren, Adar  6 3,0 5,75 50,0% 1230 970 C 1Z
13 Peters, Henk  6 2,0 3,50 33,3% 987 996 C  = 
14 Topper, Mark  3 1,5 1,50 50,0% 914 1560 B 1W
15 Pijnappels, Nick  3 1,5 1,50 50,0% 1205 1311 C 2W
16 Schrijvers, Leon  5 1,5 1,50 30,0% 925 1021 C 2Z
17 Zwikker, Henk-Jan  7 1,5 0,00 21,4% 517 861 C 1W
18 Diepen, Simon van  1 1,0 3,00 100,0% 1593 1332 C 1Z
19 Ohlenroth, Martijn  2 0,5 0,00 25,0% 137 1365 B 1W

 

Categorie C (≤1370)

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Tol, Stein van (45m+10s) 10 8,0 30,75 80,0% 1626 1032 C 3W K
2 Sonderen, Louis van  9 5,0 16,50 55,6% 1367 1344 C 1W
3 Cuyk, Ben van  10 4,0 11,00 40,0% 1180 1261 C 1W
4 Bergen, Toine van  10 4,0 10,50 40,0% 1260 1232 C 1W
5 Rutten, Etienne (45m+10s) 9 3,0 8,75 33,3% 1111 1125 C 1Z
6 Gelder, Martin van  7 3,0 7,25 42,9% 1255 1173 C  = 
7 Zeren, Adar  6 3,0 5,75 50,0% 1230 970 C 1Z
8 Peters, Henk  6 2,0 3,50 33,3% 987 996 C  = 
9 Pijnappels, Nick  3 1,5 1,50 50,0% 1205 1311 C 2W
10 Schrijvers, Leon  5 1,5 1,50 30,0% 925 1021 C 2Z
11 Zwikker, Henk-Jan  7 1,5 0,00 21,4% 517 861 C 1W
12 Diepen, Simon van  1 1,0 3,00 100,0% 1593 1332 C 1Z

 

Vet = al geplaatst voor finalegroep

 

Promotie/Degradatie regeling:

Aan het einde van deze periode degraderen de laatste 2 spelers uit de A groep,

de beste 2 spelers uit de B/C groep promoveren naar de A groep.

 

K = geplaatst voor finalegroep, P = gepromoveerd naar groep A, D = gedegradeerd naar groep B/C

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 11-08-2016 om 11:30:09