Eindstanden 2de periode

 

Groep A

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Rossen, Maarten*  9 6,5 24,50 72,2% 1876 1946 A 1W
2 Haans, Kaz  10 6,0 18,75 60,0% 1888 1763 A 1W K
3 Kooijmans, Jermo*  6 5,5 22,25 91,7% 2240 2209 A 1Z
4 Verhaaren, Albert  10 5,0 14,25 50,0% 1835 1687 A 1W
5 Rutjes, Twan  9 4,5 15,25 50,0% 1759 1730 A  = 
6 Berkel, Willem van*  8 4,5 13,50 56,3% 1839 1892 A 1W
7 Duin, Ritchy*  6 4,5 10,00 75,0% 1890 1861 A  = 
8 Dijk, Simon van  9 4,0 11,50 44,4% 1665 1648 A  = 
9 Klein Douwel, John*  9 4,0 9,00 44,4% 1630 1741 A 1Z
10 Massink, Henk*  8 4,0 8,50 50,0% 1701 1857 A  = 
11 Dijk, Leo van  7 3,5 8,50 50,0% 1754 1557 A  = 
12 Rutten, Bram  10 2,5 5,50 25,0% 1572 1680 A  = 
13 Steinmann, Jos  9 2,5 3,50 27,8% 1520 1535 A  =  D
14 Habibi, Hamoen*  2 2,0 11,00 100,0% 2510 2055 A  = 
15 Lanen, Toon van*  1 0,5 2,75 50,0% 2212 2096 A 1Z
16 Derks, Daan  1 0,5 1,25 50,0% 1540 1595 A 1Z D
* = Vrijstelling van degradatie

 

Groep B/C

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Levink, Clemens  8 6,5 19,00 81,3% 1695 1450 B  =  KP
2 Tol, Stein van (45m+10s) 7 5,5 16,00 78,6% 1442 1310 C 1Z P
3 Hermans, John  7 5,0 16,00 71,4% 1406 1400 B 1W
4 Gelder, Martin van  7 5,0 8,50 71,4% 1348 1259 C 2W
5 Lansen, John  8 4,5 14,25 56,3% 1261 1378 B 1Z
6 Cuyk, Ben van  10 4,0 7,25 40,0% 1131 1203 C  = 
7 Rutten, Etienne  8 4,0 6,75 50,0% 1236 1139 C 1W
8 Peters, Henk  10 4,0 5,00 40,0% 1046 998 C  = 
9 Reijnders, Arno  6 3,5 9,75 58,3% 1422 1432 B  = 
10 Bergen, Toine van  10 3,5 6,00 35,0% 1166 1232 C  = 
11 Willems, Theo  6 3,5 3,00 58,3% 1072 1378 B  = 
12 Sonderen, Louis van  5 3,0 7,75 60,0% 1172 1289 C  = 
13 Ohlenroth, Martijn  4 2,5 1,00 62,5% 1388 1334 C 1Z
14 Zwikker, Henk-Jan  8 2,0 1,50 25,0% 942 868 C  = 
15 Radder, Niels  5 1,5 0,00 30,0% 949 1443 B 1Z
16 Schrijvers, Leon  6 1,5 0,00 25,0% 308 943 C  = 
17 Hermens, Wim  8 1,0 1,50 12,5% 903 710 C 1W
18 Pijnappels, Nick  3 1,0 0,00 33,3% 443 1277 C 1Z
19 Schuring, Ibo  1 0,5 1,50 50,0% 1303 814 C 1Z

 

Categorie C (≤1370)

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Tol, Stein van (45m+10s) 7 5,5 16,00 78,6% 1442 1310 C 1Z K
2 Gelder, Martin van  7 5,0 8,50 71,4% 1348 1259 C 2W
3 Cuyk, Ben van  10 4,0 7,25 40,0% 1131 1203 C  = 
4 Rutten, Etienne  8 4,0 6,75 50,0% 1236 1139 C 1W
5 Peters, Henk  10 4,0 5,00 40,0% 1046 998 C  = 
6 Bergen, Toine van  10 3,5 6,00 35,0% 1166 1232 C  = 
7 Sonderen, Louis van  5 3,0 7,75 60,0% 1172 1289 C  = 
8 Ohlenroth, Martijn  4 2,5 1,00 62,5% 1388 1334 C 1Z
9 Zwikker, Henk-Jan  8 2,0 1,50 25,0% 942 868 C  = 
10 Schrijvers, Leon  6 1,5 0,00 25,0% 308 943 C  = 
11 Hermens, Wim  8 1,0 1,50 12,5% 903 710 C 1W
12 Pijnappels, Nick  3 1,0 0,00 33,3% 443 1277 C 1Z
13 Schuring, Ibo  1 0,5 1,50 50,0% 1303 814 C 1Z

 

Vet = al geplaatst voor finalegroep

 

Promotie/Degradatie regeling:

Aan het einde van deze periode degraderen de laatste 2 spelers uit de A groep,

de beste 2 spelers uit de B/C groep promoveren naar de A groep.

 

K = geplaatst voor finalegroep, P = gepromoveerd naar groep A, D = gedegradeerd naar groep B/C

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 15-02-2017 om 10:54:12