Standen interne competitie na: 10de ronde, periode 3

 

Groep A

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Lanen, Toon van*  7 6,0 24,00 85,7% 2109 2102 A  =  K
2 Haans, Kaz*  8 5,5 22,25 68,8% 2012 1822 A  = 
3 Rossen, Maarten*  9 5,5 19,50 61,1% 1956 1950 A  = 
4 Massink, Henk*  9 4,5 15,75 50,0% 1863 1857 A 2W
5 Rutten, Bram  9 4,5 9,75 50,0% 1716 1688 A  = 
6 Duin, Ritchy*  8 4,0 12,00 50,0% 1757 1838 A  = 
7 Kortenhof, Henk van*  6 4,0 6,00 66,7% 2265 1885 A  = 
8 Berkel, Willem van*  8 4,0 4,50 50,0% 1764 1877 A  = 
9 Rutjes, Twan  10 3,5 15,00 35,0% 1678 1706 A 2W
10 Verhaaren, Albert  10 3,5 9,00 35,0% 1585 1652 A 1Z
11 Klein Douwel, John  6 3,0 7,50 50,0% 1688 1732 A 1Z
12 Dijk, Simon van  7 3,0 7,25 42,9% 1491 1624 A 1W
13 Dijk, Leo van  9 3,0 7,00 33,3% 1506 1539 A 1Z D
14 Tol, Stein van (45m+10s) 4 2,5 9,25 62,5% 1683 1359 A 1Z D
15 Kooijmans, Jermo*  1 1,0 3,50 100,0% 2331 2210 A 2Z
* = vrijgesteld van degradatie

 

Groep B/C

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Radder, Niels  8 6,0 18,00 75,0% 1700 1491 B 1W KP
2 Reijnders, Arno  7 4,5 10,50 64,3% 1417 1437 B 1Z
3 Lansen, John  9 4,0 10,50 44,4% 1251 1350 B  = 
4 Cuyk, Ben van  8 4,0 8,50 50,0% 1219 1211 C  = 
5 Bergen, Toine van  9 3,5 11,00 38,9% 1290 1241 C 1Z
6 Gelder, Martin van  5 3,5 10,75 70,0% 1355 1277 C 1Z
7 Willems, Theo  7 3,5 10,00 50,0% 1271 1360 B 2W
8 Derks, Daan  5 3,5 8,25 70,0% 1295 1570 B  = 
9 Rutten, Etienne  7 3,5 6,75 50,0% 1318 1176 C 1Z
10 Steinmann, Jos  8 3,0 7,25 37,5% 1229 1474 B  = 
11 Ohlenroth, Martijn  3 2,5 8,00 83,3% 1526 1352 C  = 
12 Sonderen, Louis van  4 2,5 4,75 62,5% 1175 1281 C  = 
13 Peters, Henk  7 2,5 4,50 35,7% 1116 1011 C  = 
14 Hermans, John  6 2,5 3,50 41,7% 1076 1360 B 1W
15 Zwikker, Henk-Jan  6 2,0 6,00 33,3% 1211 913 C  = 
16 Pijnappels, Nick  2 2,0 2,50 100,0% 1487 1281 C 1W
17 Hermens, Wim  7 0,5 0,00 7,1% 593 702 C 1W
18 Schrijvers, Leon  1 0,0 0,00 0,0% 504 937 C 1Z

 

Categorie C (≤1370)

Nr Naam W Pnt SB % Tpr Rat Grp W/Z
1 Cuyk, Ben van  8 4,0 8,50 50,0% 1219 1211 C  =  K
2 Bergen, Toine van  9 3,5 11,00 38,9% 1290 1241 C 1Z
3 Gelder, Martin van  5 3,5 10,75 70,0% 1355 1277 C 1Z
4 Rutten, Etienne  7 3,5 6,75 50,0% 1318 1176 C 1Z
5 Ohlenroth, Martijn  3 2,5 8,00 83,3% 1526 1352 C  = 
6 Sonderen, Louis van  4 2,5 4,75 62,5% 1175 1281 C  = 
7 Peters, Henk  7 2,5 4,50 35,7% 1116 1011 C  = 
8 Zwikker, Henk-Jan  6 2,0 6,00 33,3% 1211 913 C  = 
9 Pijnappels, Nick  2 2,0 2,50 100,0% 1487 1281 C 1W
10 Hermens, Wim  7 0,5 0,00 7,1% 593 702 C 1W
11 Schrijvers, Leon  1 0,0 0,00 0,0% 504 937 C 1Z

 

Vet = al geplaatst voor finalegroep

 

Promotie/Degradatie regeling:

Aan het einde van deze periode degraderen de laatste 2 spelers uit de A groep,

de beste 2 spelers uit de B/C groep promoveren naar de A groep.

 

K = geplaatst voor finalegroep, P = gepromoveerd naar groep A, D = gedegradeerd naar groep B/C

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 07-05-2017 om 11:27:11