Doorgeefschaken 2007/2008
 
Finale            
Rang Groep A       Mp Bp Sb  
1 Kaz  Bas B   3-4 4 11  
2 Esther   & Jorik   3-3 3 8 *)
3 Paul  & Joost   3-3 3 8 *)
4 Simon  & Tim   3-2 2 7  
  *) Esther en Jorik hebben betere resultaten in de voorrondes en zijn daarom tweede.
                 
  Groep B              
5 Bas K  & Wyman   3-5 5 10  
6 Matthijs  + & Michiel   3-4 4 9  
7 Marcel  & Eelko   3-2 2 5  
8 Sam  & Jan   3-1 1 2  
                 
  Groep C/D              
9 Rick  & Aran   3-5 5 16,5  
10 Nick  & Kaj   3-5 4,5 12  
11 Chiel  & Deniz/ Mike   3-4 4 5  
12 Bram  & Zeb   3-2 2 2  
13 Jonathan  & Jeroen   3-1 1,5 1  
14 Albert  & Tobias   3-1 1 1,5  
 
2de voorronde
Op 14 maart 2008 is de 2e voorronde van het doorgeefschaak gespeeld.      
Uiteraard ging weer veel spannende partijen en heftige strijd in sommige poules..    
De resultaten per groep zie je hieronder:            
          partijen          
          punten sb        
1 Kaz   & Stefan   3 - 4 10        
2 Simon   & Tim B   3 - 3 10        
3 Bob S   & Esther   3 - 3 8        
4 Paul   & Jorik   3 - 2 6        
                     
                     
1-4 Bas B   & Sam   3 - 3 9        
1-4 Bas K  & Jannick   3 - 3 9        
1-4 Marcel   & Joost   3 - 3 9        
1-4 Matthijs   & Eelko   3 - 3 9        
                     
                     
1/2 Bram   & Bob L   3 - 4 9        
1/2 Rick   & Nick   3 - 4 9        
3 Michiel   & Kaj   3 - 3 9        
4 Wyman    & Albert   3 - 1 4        
                     
                     
1 Zeb  & Aran   3 - 6 12        
2/3 Cas  & Deniz   3 - 3 3        
2/3 Jonathan    & Jeroen   3 - 3 3        
4 Chiel   & Tobias   3 - 0 0        
                     
De finale vind plaats op 6 juni.              
De indeling hangt af van de resultaten in de voorrondes en van de interne jeugdrating.  
en uiteraard ook van de aanwezigheid op de finaledag. De voorlopige indeling is a.v.:  
  A     B            
1 Kas + Tim 5 Bas B + Marcel          
2 Stefan + Bob S 6 Joost  + Eelko          
3 Simon + Jorik 7 Matthijs + Bas K          
4 Paul + Esther 8 Jannick + Jordi          
                     
  C     D              
9 Sam + Rick 13 Kaj + Tobias Eventueel: 2 poules van 3 teams.   
10 Jan + Bram 14 Albert + Jeroen Teams met een bye spelen tegen elkaar.
11 Michiel + Bob L 15 Cas + Chiel          
12 Nick + Wyman 16 Jonathan + Mike          
      17 Zeb + Deniz          
      18 Aran + ??          
 
1ste Voorronde
Op 7 december 2007 is de 1ste voorronde van het doorgeefschaak gespeeld.

Uiteraard ging het er weer zeer hectisch aan toe, met veel spannende partijen.

De resultaten per groep zie je hieronder:

 
1 Kaz & Bob S   3 5
2 Simon & Bas B   3 4
3 Stefan & Joost   3 2
4 Paul & Jorik   3 1
           
           
1 Esther & Jannick   3 5
2 Matthijs  & Jordi   3 3
3 Eelko & Sem   3 2
4 Tim & Michiel   3 1
           
           
1 Jan & Nick   3 5
2 Bas K & Bob L   3 4
3 Marcel   & Sam   3 2
4 Wyman  & Rick   3 1
           
           
1 Albert & Bram   3 5
2 Cas & Mike   3 4
3 Jonathan  & Tobias   3 3
4 ---   ---   3 0
 
In maart 2008 volgt de tweede ronde  van het doorgeefschaak.

In juni is de finale.

 

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op woensdag 01 oktober 2014