05  -  04  -  2008

in Apeldoorn

 

 

 

 

BO-Schoolschaken

Cat. III

 

 

 

 

 

 

1ste ronde:

 

 

 

 

 

 

 

Ichthus

- Prinses Margriet

 

  - 3

 

 

De Sjofar

- De Korenaar

 

   0 - 4

 

 

Montessori Heijendaal

- Klein Heijendaal

 

   4 - 0

 

 

Arcade Montessori

- Roncalli

 

 

  - 3

 

 

Arnhemse Scholen Ver.

- De Troubadour

 

   2 - 2

 

 

 't Palet

- School met de Bijbel

   1 - 3

 

 

De Bron

- De Paasberg

 

   1 - 3

 

 

De Regenboog

- Hagenpoort

 

 

   2 - 2

 

 

2e ronde:

 

 

 

 

 

 

 

De Korenaar

- De Paasberg

 

   2 - 2

 

 

School met de Bijbel

- Montessori Heijendaal

   1 - 3

 

 

Prinses Margriet

- Roncalli

 

 

   2 - 2

 

 

Hagenpoort

- Arnhemse Scholen Ver.

   2 - 2

 

 

De Troubadour

- De Regenboog

 

   2 - 2

 

 

Klein Heijendaal

- 't Palet

 

 

   1 - 3

 

 

De Bron

- De Sjofar

 

 

   2 - 2

 

 

Arcade Montessori

- Ichthus

 

 

   2 - 2

 

 

3e ronde:

 

 

 

 

 

 

 

Montessori Heijendaal

- De Korenaar

 

   1 - 3

 

 

De Paasberg

- Prinses Margriet

 

   2 - 2

 

 

Roncalli

- Hagenpoort

 

 

   2 - 2

 

 

De Regenboog

- School met de Bijbel

   2 - 2

 

 

 't Palet

- De Troubadour

 

   2 - 2

 

 

Arnhemse Scholen Ver.

- De Bron

 

 

   4 - 0

 

 

De Sjofar

- Arcade Montessori

   1 - 3

 

 

Ichthus

- Klein Heijendaal

 

   4 - 0

 

 

4e ronde:

 

 

 

 

 

 

 

De Korenaar

- Roncalli

 

 

   1 - 3

 

 

De Paasberg

- Montessori Heijendaal

   2 - 2

 

 

Prinses Margriet

- Arnhemse Scholen Ver.

   3 - 1

 

 

School met de Bijbel

- Ichthus

 

 

   3 - 1

 

 

Hagenpoort

- 't Palet

 

 

   1 - 3

 

 

Arcade Montessori

- De Troubadour

 

   1 - 3

 

 

De Bron

- De Regenboog

 

   2 - 2

 

 

Klein Heijendaal

- De Sjofar

 

 

   1 - 3

 

 

5e ronde:

 

 

 

 

 

 

 

Montessori Heijendaal

- Prinses Margriet

 

   0 - 4

 

 

Roncalli

- School met de Bijbel

   0 - 4

 

 

 't Palet

- De Korenaar

 

   2 - 2

 

 

De Troubadour

- De Paasberg

 

   3 - 1

 

 

Arnhemse Scholen Ver.

- De Regenboog

 

3 -

 

 

Ichthus

- De Sjofar

 

 

3 -

 

 

Hagenpoort

- Arcade Montessori

   2 - 2

 

 

Klein Heijendaal

- De Bron

 

 

   0 - 4

 

 

6e ronde:

 

 

 

 

 

 

 

Prinses Margriet

- De Troubadour

 

   1 - 3

 

 

School met de Bijbel

- Arnhemse Scholen Ver.

   2 - 2

 

 

Roncalli

- 't Palet

 

 

   2 - 2

 

 

De Korenaar

- Ichthus

 

 

   4 - 0

 

 

De Paasberg

- Arcade Montessori

   2 - 2

 

 

De Bron

- Montessori Heijendaal

1 - 2

 

 

De Sjofar

- Hagenpoort

 

 

   0 - 4

 

 

De Regenboog

- Klein Heijendaal

 

3 -

 

 

5e ronde:

 

 

 

 

 

 

 

De Troubadour

- School met de Bijbel

3 -

 

 

De Korenaar

- Prinses Margriet

 

   3 - 1

 

 

Arnhemse Scholen Ver.

- Roncalli

 

 

1 - 2

 

 

 't Palet

- Montessori Heijendaal

3 -

 

 

Hagenpoort

- De Paasberg

 

2 - 1

 

 

De Sjofar

- De Regenboog

 

   0 - 4

 

 

Ichthus

- De Bron

 

 

   3 - 1

 

 

Arcade Montessori

- Klein Heijendaal

 

   4 - 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FINALE

 

Mpnt

Bpnt

WP

SB

PS

  1.

De Troubadour

Arnhem

11

18,5

26,5

20,50

19,0

  2.

De Korenaar

Apeldoorn

10

19,0

24,5

16,25

19,5

  3.

 't Palet

Wijchen

9

16,5

26,5

15,00

16,0

  4.

Roncalli

Velp

9

15,0

28,5

18,25

18,5

  5.

Prinses Margrietschool

Apeldoorn

8

16,5

28,5

14,25

19,5

  6.

De Regenboog

Malden

8

16,0

20,5

  9,25

14,0

  7.

School met de Bijbel

Randwijk

8

15,5

29,0

16,25

17,5

  8.

Hagenpoortschool

Deventer

8

15,5

24,5

12,25

13,5

  9.

Arnhemse Scholen Ver.

Arnhem

7

16,0

28,0

12,75

15,5

10.

Arcadi Montessori

Arnhem

7

14,5

22,0

  6,75

11,5

11.

Ichthus

Apeldoorn

7

14,0

20,0

  5,25

12,0

12.

Montessori Heijendaal

Nijmegen

7

13,0

22,5

  7,50

17,0

13.

De Paasberg

Ede

6

13,5

27,5

10,00

15,5

14.

De Bron

Zwolle

4

11,5

19,0

  2,75

  8,0

15.

De Sjofar

Apeldoorn

3

  6,5

22,0

  1,00

  7,0

16.

Klein Heijendaal

Nijmegen

0

  2,5

22,5

  0,00

  0,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Troubadour

Arnhem

is OSBO-kampioen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Troubadour, De Korenaar, 't Palet, Roncalli en

 

 

 

 

Prinses Margriet gaan naar het NK-Schoolschaken

 

 

 

 

op 24 mei 2008